Projektowanie

Projektowanie

Projektowanie stron internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych

Administracja

Administracja

Administracja strony, dodawanie treści, modyfikacje

Optymalizacja

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja treści, grafik, struktury oraz kodu strony

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Kompleksowe działania zwiększające widoczność w wyszukiwarce

Projektowanie stron internetowych

Przykładowe projekty

SPRAWDŹ CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ

NaturalnyTerapeuta.pl
Projekt strony acta.media.pl
biuroprekursor.pl

Wygląd strony internetowej na ogromne znaczenie na skuteczność promocji Twojego biznesu w sieci – bez względu czy sprzedajesz produkty czy usługi. Według jednego z badań zaledwie 50 milisekund wystarczy, aby użytkownik ocenił atrakcyjność wizualną danej witryny – Researchgate, 2006.

Optymalizacja i pozycjonowanie

Szereg procesów obejmujących dostosowanie witryny do algorytmu wyszukiwarek w celu osiągnięcia wysokich pozycji oraz ruchu organicznego. Optymalizacja obejmuje zarówno dostosowanie treści, stryktury strony oraz aspektów technicznych jak prędkość ładowania witryny.

Optymalizacja wraz z analizą konkurencji oraz słów kluczowych pozwala na opracowanie planu pozycjonowania. Dalsze kroki skupiają się na zdobywaniu linków z dobrych źródeł oraz content marketingu.

Raport widoczności strony google webmaster

Według danych zebranych przez GUS, w 2020 roku, aż 62.7% internautów korzystało z internetu do wyszukiwania informacji o towarach bądź usługach. Nieco więcej osób korzysta z internetu w celu korzystania z poczty – 65.9% – oraz czytania wiadomości – 65.4%. Za pośrednictwem internetu usługi bądź produkty zamówiło na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy ogółem 46.6% osób w wieku od 16-75 lat.
GUS, Jak korzystamy z Internetu? 2020.

Raport GUS z roku 2019 wykazuje, (czego nie ujęto w raporcie z 2020 roku) że zaledwie 16% polskich przedsiębiorców prowadzi sprzedaż towarów bądź usług przez internet – GUS, Jak korzystamy z Internetu? 2019.

Skontakuj się i zacznijmy budować
 Twoją markę w Sieci